Prihlásiť

Obnoviť heslo

Registrovať

Fakturačná adresa
Dodacia adresa

Nike WMNS Free Metcon 4 669

Skladom
85.00 € s DPH
Doprava kuriérom zdarma pri nákupe nad 100 €
Vrátenie a výmena tovaru do 30 dní zdarma
Model Nike Free Metcon 4 je kombináciou flexibility a stability, ktorá ti pomôže naplno využiť tvoj potenciál počas tréningu. Vylepšená sieťovina s drôteným vzorom vás udrží v pohode a sleduje pohyby vášho tela počas kondičného tréningu. Zvršok je zdobený pruhom inšpirovaným Huarache a gumenými pásikmi po stranách, ktoré obopínajú pätu pre pohyb v každom smere.
Technológia Nike Free v prednej časti chodidla poskytuje flexibilitu pre dynamické pohyby a šprinty. Flexibilná tkanina okolo členku umožňuje vašej nohe prirodzený pohyb pri náhlych skokoch, otáčkach a zastaveniach.
Plochý široký podpätok vytvára stabilnú základňu, ktorá je potrebná pri zdvíhaní závažia. Mäkké penové jadro tlmí chodidlo, a tvrdší vonkajší plášť zaisťuje odolnosť a stabilitu. Široký vnútorný popruh rovnomerne rozdeľuje tlak na strednú časť chodidla pre pohodlie a dokonalé prispôsobenie pri náhlych zastaveniach a rýchlych zákrutách.
Pogumované logo na jazyku pripomína modely Huarache zo začiatku 90. rokov. Gumový behúň v oblastiach s vysokým opotrebovaním poskytuje trakciu a odolnosť.

EAN: 195242822708
SKU: CZ0596-669
Výrobca: Nike
Pohlavie: Ženy
Typ obuvi: Tréningová obuv

Hodnotenia

0
0
0
0
0
0

Pre tento produkt neboli pridané žiadne hodnotenia.

Hodnotenia

0
0
0
0
0
0

Pre tento produkt neboli pridané žiadne hodnotenia.

Hľadáte individuálne riešenia? Kontaktovať icon