Prihlásiť

Obnoviť heslo

Registrovať

Fakturačná adresa
Dodacia adresa

adidas X Speedflow Messi. 3 FG 888

Skladom
74.05 € s DPH
Doprava kuriérom zdarma pri nákupe nad 100 €
Vrátenie a výmena tovaru do 30 dní zdarma

Od hlavy cez topánky až po loptu. A späť. Keď sa bystrá myseľ spojí s rýchlymi pohybmi, môžete sa stať najrýchlejšou verziou samého seba. Nájdite si svoje tempo a zvyšok sa urobí sám. Priesvitný zvršok Speedskin na týchto kopačkách adidas X vás udrží v pohodlí, keď dynamicky vstúpite do hry. Na spodnej strane TPU podošva zaručuje skvelú akceleráciu na prírodnom povrchu. Strih priliehajúci k chodidlu zaisťuje pohodlie pri manévrovaní a zatáčaní, vďaka čomu budete o krok pred ostatnými. Kolekcia Unparalleled je jedinečná farebná schéma pre Lea Messiho.

Keď sa bystrá myseľ spojí s rýchlymi pohybmi, môžete sa stať najrýchlejšou verziou samého seba. Nájdite si svoje tempo a zvyšok sa urobí sám. Priesvitný zvršok Speedskin na týchto kopačkách adidas X vás udrží v pohodlí, keď dynamicky vstúpite do hry. Na spodnej strane TPU podošva zaručuje skvelú akceleráciu na prírodnom povrchu. Strih priliehajúci k chodidlu zaisťuje pohodlie pri manévrovaní a zatáčaní, vďaka čomu budete o krok pred ostatnými. Kolekcia Unparalleled je jedinečná farebná schéma pre Lea Messiho.

Keď dynamicky vstupujete do hry. Na spodnej strane TPU podošva zaručuje skvelú akceleráciu na prírodnom povrchu. Strih priliehajúci k chodidlu zaisťuje pohodlie pri manévrovaní a otáčaní, vďaka čomu budete o krok pred ostatnými. Kolekcia Unparalleled je jedinečná farebná schéma pre Lea Messiho.

EAN: 4064047271409
SKU: FY6888
Výrobca: adidas
Pohlavie: Muži
Typ obuvi: Futbalová obuv

Hodnotenia

0
0
0
0
0
0

Pre tento produkt neboli pridané žiadne hodnotenia.

Hodnotenia

0
0
0
0
0
0

Pre tento produkt neboli pridané žiadne hodnotenia.

Hľadáte individuálne riešenia? Kontaktovať icon